Print this page
Grand Prix Polski w Głubczycach - drugi dzień rywalizacji

Grand Prix Polski w Głubczycach - drugi dzień rywalizacji

Drugi dzień  Grand Prix Polski w Głubczycach upłynął na rywalizacji juniorów.

Młodzi wojownicy podobnie jak seniorzy walczyli o miejsca w reprezentacji na kwietniowe Mistrzostwa Świata Taekwon-do. Teraz wszystko w głowach i w rękach trenerów kadry. W ciągu kilku najbliższych dni wybrani szczęśliwcy, będą mogli rozpocząć już na bardzo poważnie przygotowania do zgrupowania przed wyjazdem do Inzell. Niedzielna rywalizacja zakończyła się sukcesem zespołowym Klubu Sportowego Dragon Janów, drugie miejsce w generalnej klasyfikacji zajął Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki. Na ostatnim stopniu podium stanął wczorajszy zwycięzca Gdański Klub Taekwon-do. Najlepszą zawodniczką wśród juniorek została Karolina Dziura z KS Dragon Janów, a zawodnikiem Cezary Gąsior z MSKT Mińsk Mazowiecki.

Juniorzy i juniorzy młodsi mają przed sobą start w drugiej rundzie zawodów eliminacyjnych w swoich strefach. Potem zgrupowanie w COS Spała, a po jego zakończeniu w „lany poniedziałek” Reprezentacja Polski wyruszy do Niemiec walczyć o medale Mistrzostw Świata Juniorów i Seniorów w Inzell.

www.pztkdlive.pl - to portal, na którym znajdziecie bieżące informacje ze świata Taekwon-do ITF, zarówno związanych z Polskim Związkiem Taekwon-do, jak i wydarzeniami europejskimi i światowymi. Na PZTKD Live znajdują się również zdjęcia, materiały filmowe, statystki oraz opracowania naukowe.

© 2011 PZTKD Live - taekwon-do's life