Trenuj z Suchym!

Tego zawodnika nie trzeba nikomu przedstawiać. Artur “Suchy” Osuchowski to jeden z najbardziej charakterystycznych (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) zawodników w polskim Taekwon-do.

Od pewnego czasu w sieci pojawiać zaczęły się filmy szkoleniowe z zakresu walki sportowej, ćwiczenia siły i “robienia masy”. W rolę szkoleniowca wcielił się wyżej wymieniony “Suchy”. Zapytany skąd wziął się pomysł na tworzenie tego typu materiałów odpowiada: -Wielu moich zawodników prosiło mnie o rozpisywanie dodatkowych treningów, które mogliby realizować w domu. Wielokrotne powtarzanie i rozpisywanie podobnych planów zabierało dużo czasu, więc postanowiłem nagrać filmy, które dostępne są zawsze i dla każdego. - odpowiada.

Niedawno Artur zaczął nagrywać pod patronatem znanego serwisu skupiającego filmy praktycznie wszyskich sztuk walki - FightTube.pl. Wraz z nim realizuje cykl “Podstawy walki sportowej Taekwon-do ITF”, w której poszczególne elementy są prezentowane na przykładach najlepszych zawodników polskiego Taekwon-do. Do tej pory wykorzystano fragmenty walk Miłosza Moskaluka, Amita Batry czy Łukasza “Jurasa” Jurkowskiego.

Wkrótce na kanale pojawić się mają odcinki poświęcone akcjom z użyciem technik nożnych, a także zestaw ćwiczeń technicznych niezbędny do przygotowania się do egzaminów na kolejne stopnie. Suchy zapowiada także cykl kilku 30-minutowych filmików dla ludzi niezwiązanych bezpośrednio z Taekwon-do -Będzie około 10 części dla ludzi mocno zapracowanych, którzy nie mają czasu na regularne treningi, choć chcieliby poprawić trochę swoją sylwetkę i kondycję.

Nam nie pozostaje nic innego jak pogratulować dotyczasowej kolekcji oraz życzyć wytrwałości i wielu pomysłów w nowych produkcjach.

Zapraszamy na kanał YouTube:
http://www.youtube.com/SuchyDragonPanyTkd

Podstawy walki sportowej Taekwon-do ITF:
http://goo.gl/qLjZCu

Siła i wygląd w warunkach domowych:
http://goo.gl/S0GCja