Deszcz nagród od Ministra Sportu i Turystyki

Minister Sportu i Turystyki decyzją z dnia 12.06.2014 roku nagrodził 24 zawodników Taekwon-do za medale zdobyte podczas Mistrzostw Europy Seniorów w Riccione.

 

Na wstępie pragnę wyrazić wdzięczność Panu Ministrowi za hojność, gdyż na nagrody dla naszych medalistów ministerstwo przeznaczyło kwotę 257.475 złotych. W historii współpracy PZTKD z Ministerstwem Sportu to chyba największa pula nagród jaka została łącznie przyznana za jedną imprezę rangi mistrzowskiej. Kwoty na nagrody są zróżnicowane, medale są wycenione w zależności od koloru, kategorii: drużyna czy indywidualnie oraz liczby startujących w danej konkurencji. Nieliczni „Krezusi” otrzymają kwoty przekraczające 20.000 złotych, najniższe nagrody opiewają na sumę 3450 złotych. Opłaca się być wszechstronnym, gdyż każdy zdobyty "krążek" ma swoją wartość.

Informacje o kwotach otrzymają bezpośrednio zainteresowani, my nie możemy publikować listy zawodników z kwotami, gdyż są to informacje objęte ochroną danych osobowych. Gratulacje dla całej 24-rki, i życzę trafnych inwestycji finansowych.