Lublin - ciąg dalszy

Sobota to kolejny dzień długiego weekendu podczas, którego zawodnicy i trenerzy Taekwon-do doskonalili swoje umiejętności w Lublinie podczas drugiej części kursu szkoleniowego.

 

Wieczorem dwudziestodwuosobowa grupa wśród, których było kilku uczestników seminarium przystąpiła do egzaminu na stopnie mistrzowskie. Kolejna odsłona egzaminu, nastąpiła w niedzielę. Czas spędzony w Lublinie był bardzo pożyteczny pod względem szkoleniowym dla wszystkich biorących udział w seminarium. Do udanych, pobyt w Lublinie zaliczą na pewno nowo promowani na stopnie mistrzowskie.

Te osoby, które znalazły czas i wybrały się na spacer w sobotni późny wieczór po starówce Lublina, mogą mówić o kolejnych wrażeniach z pobytu w stolicy Polskiego Taekwon-do. Tym razem były to wrażenia kulturalne i estetyczne. Jeszcze jedna wartość takich wydarzeń gromadzących ludzi związanych z Taekwon-do, dla mnie nie do przecenienia. To możliwość spotkania dawno niewidzianych przyjaciół, „starych wojowników” Taekwon-do. Ale też okazja do obserwacji kolejnych pokoleń adeptów koreańskiej sztuki walki.

W załączeniu lista wcześniej wspomnianych szczęśliwców, którzy pomyślnie przeszli procedurę egzaminacyjną. 

Lista promowanych na stopień III Dan:

Marcin WRONOWSKI

Lista promowanych na stopień I Dan:

Piotr CUKIER, Paweł DOMŻALSKI, Patrycja DRABCZYK, Mieczysław FALKOWSKI, Arkadiusz GRUNWALD, Tomasz JABŁONOWSKI, Anita Luiza JANIK, Karolina JUSZCZAK, Jacek KAMCZYC, Marta KRAJEWSKA, Michał ŁUSZCZEWSKI, Natalia MATIASZCZYK, Marta MIKLASZEWSKA, Michalina MIKULSKA, Wiktor NALEWAJK, Martyna OBERLAN, Grzegorz OPAŁKA, Emilia PIEŃKO, Natalia PIÓRKOWSKA, Jan POTAPCZUK, Joanna PROKOP, Szymon SZCZEPANEK, Ksawery SZLĘZAK, Olga SZWEJKOWSKA, Zuzanna TOMCZYK, Szymon TURSKI, Katarzyna WASILUK, Piotr WEISSGERBER, Michał WODZISZ, Bogumił WOŹNIAK.

W galerii zdjęcia z kursu, egzaminu i kilka fotek rodzinnego oraz nocnego artystycznego Lublina.