TAEKWONDIX - dzień drugi

Drugi dzień seminarium TAEKWONDIX to kolejna, ogromna porcja wiedzy. Pan Andrzej Undro zaprezentował dziś kilkanaście gier zespołowych z wykorzystaniem sprzętu, a także przekazał wiele pomysłów na zrobienie ciekawego i zabawnego treningu obwodowego. Uczestnikom nie brakowało pozytywnych emocji podczas zajęć, a momentami wyczuć można było sportową złość.

Po łącznie 9 godzinach zajęć każdy uczestnik został uhonorowany certyfikatem ukończenia kursu oprawionego w antyramę. Dodatkowo każdy otrzymał pamiątkowy brelok. Kurs zwieńczyła tradycyjna przy tego typu zdarzeniach sesja zdjęciowa. Po zakończeniu każdy mógł zaopatrzyć się w zestawy kart, kości, kolorowanki itd. dzięki czemu będzie można wdrażać system TAEKWONDIX w swoich klubach.

Przeczytaj relację z pierwszego dnia kursu

--------------
System TAEKWONDIX® powstał w 1996. Jest to zestaw kart motywacyjnych i edukacyjnych, gier karcianych, gier logicznych, gier kostkowych i planszowych dla najmłodszych adeptów Taekwon-do.

System TAEKWONDIX to:

  • System wspomagania szkolenia Taekwon-do dla dzieci w wieku od 5 do 15 lat,
  • płaszczyzna integracji dzieci ćwiczacych w klubach w Polsce, Europie i na świecie,
  • zestaw gier i zabaw ruchowych dla dzieci uatrakcyjniający trening Taekwon-do z naciskiem na rozwój motoryki dużej i małej poprzez zabawę i radość płynącą z pokonywania swoich słabości i możliwości,
  • system nagradzania i wyróżniania dzieci za zaangażowanie na treningu,
  • gry logiczne, gry edukacyjne,
  • gadżety do treningu Taekwon-do.

Zdjęcia: Mistrz Jerzy Jedut