Seminarium w Gdańsku, część II - podsumowanie

Seminarium szkoleniowe dla czarnych pasów w Gdańsku zakończone.

 

Dwudniowy program szkolenia obejmował doskonalenie układów oraz walk na 3,2 i 1 krok. Zadano wiele pytań, na które padły odpowiedzi. Uczestnicy rozmawiali na tematy związane z Taekwon-do i nie tylko. Dyskutowano zarówno na sali treningowej jak i podczas wspólnej kolacji w bardzo przyjemnym lokalu na Gdańskiej Starówce.

Marcin Wołosz jako organizator zapewnił wszystkim komfortowe warunki, gdyż miejsce zakwaterowania i szkolenia znajdowało się w tym samym budynku. Co miało znaczenia przy temperaturach jakie panowały w mieście Neptuna w ostatni weekend. Seminarium szkoleniowe tak się wszystkim spodobało, że słychać było propozycje powrotu do Gdańska w przyszłym roku.

Na zakończenie relacji jeszcze jedna ważna informacja, w drugim dniu seminarium odwiedziła nas Grażyna Stachura, trener Gdyńskiego Klubu Sportowego Posejdon. Grażyna była zawodniczką Kadry Narodowej w latach 1990-1995. Wielokrotną medalistką Mistrzostw Świata i Europy. Wskazówka dla zainteresowanych, których zainspiruje ta informacja do przeszukania archiwalnych protokołów zawodów, Grażyna zdobywała medale pod panieńskim nazwiskiem Baczyńska. Jak widać takie spotkania, pozwalają poszerzyć nie tylko wiedzę techniczną dotyczącą TKD, ale również poznać ludzi, dzięki ,którym o Polskim Taekwon-do mówi się z szacunkiem na całym świecie.

Fotorelacja część 2.