Seminarium dla stopni mistrzowskich - Poznań 2018

27 i 28 stycznia w Poznaniu odbyło się seminarium szkoleniowe dla posiadaczy stopni mistrzowskich.

 

Tradycyjnie na początku roku posiadacze czarnych pasów spotykają się w celu doskonalenia umiejętności technicznych. Po raz kolejny organizatorem seminarium był Kolega Jarosław Wójcik trener Poznańskiego Klubu Taekwon-do.

Na sali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 11, zameldowało się pięćdziesięciu głodnych wiedzy trenerów i zawodników z klubów zrzeszonych w PZTKD. Zajęcia prowadzone były przez Mistrzów Tadeusza Łobodę VIII Dan     i Jerzego Jeduta VIII Dan. Prowadzący skupili się na układach, udało się „przerobić” 22 z 24 będących encyklopedią technik Taekwon-do.

Seminarium w Poznaniu, było nie tylko spotkaniem edukacyjnym ale również pozwoliło na integrację podczas wspólnej kolacji. Odwiedzili nas goście: Rober Oleksy i Robert Kopeć. Obaj posiadacze czarnych pasów, mieszkają na wybrzeżu. Jak widać, dobrze czasem się spotkać po latach i powspominać, a młodsze pokolenie ma okazję posłuchać jak tworzyła się historia ITF w Polsce.

W seminarium brali udział Mistrzowie: Janusz Gutkowski VIII Dan oraz Jacek Łuniewski i Wojciech Zdanuczyk obaj VII Dan.

Na zakonczenie szkolenia, uczestnicy otrzymali certyfikaty udziału oraz rozlosowano dwa upominki w postaci płyt szkoleniowych ufundowane przez firmę Black Belt, które wręczył fundator, kolega Łukasz Grygiel.