Głubczyce - czas na promocje

Czas promocji. Korzystając z pobytu reprezentacji w Głubczycach nasz lokalny Manager Kadry Narodowej Daniel Jano zorganizował event, po tytułem: pokaz Taekwon-do.

 

Jak pokaz to musi być publiczność. Zaraz po pysznym śniadanku w przedszkolu, na halę sportową przygoniono ze dwieście maluchów. Dodatkowo na trybunach usiedli uczniowie gimnazjum sportowego i mamy widownię. Przybył osobiście Pan Adam Krupa Burmistrz Miasta Głubczyce. Na hali sportowej pojawiły się miejscowe media, oraz fotoreporter popularnego portalu sportowego o zasięgu ogólnopolskim a może nawet międzynarodowym o nazwie PZTKDLive. Jak widać wszyscy potrzebni aby odbyła się poważna impreza promocyjna byli obecni.

O godzinie 9.15 zgodnie ze scenariuszem rozpoczęły się przemówienia i podziękowania. Następnie zaprezentowali się kadrowicze, na wstępie wszyscy razem w układzie uczniowskim. Potem były układy drużynowe, indywidualne. Walka tradycyjna i walka sportowa. Zaprezentowano również próbkę konkurencji technik specjalnych i testów siły. Po pokazie rozpoczął się trening kadry mężczyzn. Który z zaciekawieniem oglądali wszyscy widzowie.

Nasz Manager wykorzystał sytuację, rozdając przybyłym ulotki informacyjne na temat Taekwon-do. My ze swojej kadrowej strony, też robiliśmy wszystko co możliwe, by zachęcić obecnych na pokazie do rozpoczęcia wspaniałej przygody życia jaką jest trening Taekwon-do.