Zgrupowanie kadry - sesja fotograficzna

Poniedziałek – przygotowania do Mistrzostw Europy zakończone.

 

W dniu dzisiejszym odbyła się tylko poranna część zajęć. Po obiedzie zgodnie z tradycją wszyscy przebrali się w stroje wyjściowe, pięknie uczesali i udali się na sesję fotograficzną. Uwieczniono różne konfiguracje, grupowe, klubowe i towarzysko-przyjacielskie.

Pokłosiem tego spotkania, będzie mnóstwo różnych zdjęć, które wzbogacą wszystkie dostępne portale społecznościowe. Przy tym bogactwie jakie zostanie przesłane do sieci, nasza galeria to „Pikuś”. Takie udostępnianie wizerunku jest niewątpliwe dobrą promocją. Myślę, że taki cel miał performens w wykonaniu naszych panów. Niewątpliwe, zrobili swoją prezentacją wrażenie na piękniejszej części reprezentacji.

Jutro rano wyruszymy do Mariboru. Zgrupowanie przepracowali wszyscy solidnie. Dlatego też każdy z wsiadających do autokaru kierującego się do Słowenii, ma prawo myśleć, że jedzie po medal. Ale są też tacy, którzy jadą bronić swojej pozycji mistrzowskiej jaką zajęli podczas poprzedniej edycji Championatu Europy. Ania Karbowska w technikach specjalnych, Magda Kisiel w walkach do 56kg, Bartek Słodkowski w walkach plus 85kg.

Podobnie drużyny, juniorska w testach siły, seniorki w walkach i technikach specjalnych oraz seniorzy w walkach i testach siły. Są wakaty po Ewelinie Zająć, Łukaszu Sudaku czy Michale Zmarłym, które nasi reprezentanci chcieliby zagospodarować dla Polski.

Teraz nie pozostało nic innego, tylko szykować się do wyjazdu.