Mistrzostwa Europy 2018 - pierwszy dzień rywalizacji

Jesteśmy po pierwszym dniu rywalizacji, mamy jedenaście medali.

Czwartkowy poranek rozpoczął się o godzinie 9.00 od uroczystego otwarcia Mistrzostw. Od godziny 10.30 na plansze wyszły zawodniczki i zwodnicy. W dniu dzisiejszym odbyły się wszystkie konkurencje układów indywidualnych, techniki specjalne juniorów i seniorów oraz walka tradycyjna juniorów i seniorów.

Dorobek medalowy 2 złote, 3 srebrne i 6 brązowych. Wielu naszych reprezentantów zakończyło rywalizację tuż przed strefą medalową. Przed nami w generalnej klasyfikacji są dwie reprezentacje, Norwegia i Rosja, ich wyniki medalowe to: Norwegia 6-3-2, Rosja 3-2-3. Gratulacje należą się wszystkim medalistom, ale pragnę szczególnie wyróżnić dwie Mistrzynie Europy Juniorów: Martę Krajewską w układach II Dan i Karolinę Dziurę w technikach specjalnych.

Jutro walczą indywidualnie juniorzy, kobiety i mężczyźni. Startują wszystkie drużyny w układach oraz rozbijają „teściarze” i „teściarki”. Atmosfera w ekipie jest bardzo dobra, wszyscy są bojowo nastawieni przed piatkową rywalizacją. Startujemy o godzinie 9.00, zapraszamy do śledzenia przebiegu Mistrzostw Europy w Mariborze na naszym portalu.

Foto: Adam Kijek / GKT Gdańsk

www.pztkdlive.pl - to portal, na którym znajdziecie bieżące informacje ze świata Taekwon-do ITF, zarówno związanych z Polskim Związkiem Taekwon-do, jak i wydarzeniami europejskimi i światowymi. Na PZTKD Live znajdują się również zdjęcia, materiały filmowe, statystki oraz opracowania naukowe.

© 2011 PZTKD Live - taekwon-do's life