Mistrzostwa Świata w Hiszpanii - 2013r.

Hiszpania - podsumowanie

Pewnie już wszyscy uczestnicy Mistrzostw wrócili do domów, teraz przeglądają zdjęcia, tabele wyników i wpisy na portalach społecznościach. Myślę, że warto napisać kilka słów podsumowania najważniejszego wydarzenia sportowego dla Taekwon-do ITF w roku 2013.

Alicante - Katowice, wracamy do domu

Poniedziałek, wracamy do domu. Pakowanie do autobusu rozpoczęliśmy o godzinie 11.30, na lotnisko dojechaliśmy bez problemu po 40 minutach. Tutaj podczas nieudanej próby odprawienia bagażu głównego część ekipy rozpoczęła akcję, które miały na celu rozdzielenie różnych części bagażu tak by w głównym było 15 a w podręcznych 10 kilogramów.

Niedziela - ostatni dzień

„Być czy mieć”, takie rozważania filozoficzne prowadziliśmy podczas studiów pedagogicznych w czasach kiedy Uniwersytet Wrocławski nosił imię Bolesława Bieruta, czyli dawno temu. Wtedy wszyscy skłaniali się do „Być”, a nie do „Mieć” takie to były czasy.

Sobota - trzeci dzień Mistrzostw

Sobota, była dniem pełnym wrażeń. Od rana do boju ruszyły seniorki, które kontynuowały piątkową rywalizację. Do finału w czterech kategoriach wagowych dotarło pięć zawodniczek.